Centrum Szkoleń Wielozawodowych

Pracownia Badań Psychologicznych

Nowy kurs na kategorię B!

Nadal możesz zapisać się na kolejny kurs kategorii B. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz elastyczne godziny trwania wykładów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

  • Badania w cenie

    Zapraszamy do zapisania się na kurs prawa jazdy kategorii B. W cenę kursu wliczone są już badania lekarskie - dzięki temu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. 

  • delta baner nowy
  • delta3xPOPRAWIONE
  • delta5x kadrowane
  • mmmmm
tu jesteś: Strona główna

Szkoła jazdy C.S.W. DELTA

Centrum Szkoleń Wielozawodowych DELTA


Oferujemy pełen zakres usług związanych z nauką jazdy, a także szkolenia kierowców zawodowych (szkolenia okresowe, świadectwa kwalifikacji i kursy ADR). Zapewniamy indywidualne podejście do Klientów. W jednym miejscu mogą Państwo dokonać wszystkich niezbędnych formalności oraz wykonać badania lekarskie i psychologiczne. Naszym niepodważalnym atutem są konkurencyjne ceny. 

Nasz zespół to najlepsi specjaliści, którzy służą zarówno swoją wiedzą, jak i pomocą wszędzie tam gdzie pojawiają się trudności. Wysokie kompetencje naszych pracowników gwarantują zadowolenie naszych Klientów. Wierzymy, że tylko najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach mogą tworzyć zespół, który będzie świadczył usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalna kadra instruktorów i wykładowców jest atutem naszej firmy. Naszych instruktorów cechuje wieloletnie doświadczenie oraz wysoka kultura osobista. Ich priorytetem jest wszczepianie młodym kierowcom zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń!